Menu

Ćwiczenia z rozpaczy. Pesymizm w prozie polskiej po 1985 roku

Cechy produktu

 • ISBN 9788363435431 
 • Autor Edyta Pawlik 
 • Wydawnictwo Eprofess 
 • Ilość stron 28 
 • Rok wydania 2013 

Opis

Niniejsza publikacja asygnowana jest dla wszystkich, którzy planują wyjazd za granicę do krajów niemieckojęzycznych. Nieznajomość języka obcego albo brak trafnego zasobu słownictwa przyczynia się do wielu problemów z porozumiewaniem się i przebywaniem w kraju, w którym należy komunikować się w języku obcym, w tym przypadku w języku niemieckim. Książka demonstruje niezbędne słownictwo związane z podróżą. Mieści między innymi widoczne zwroty i wyrażenia, które są konieczne w trakcie podróży pociągiem, samochodem, samolotem, autobusem czy własnym autem. Oznajmia dodatkowo jak komunikować się w hotelu, restauracji, a także jak poruszać się po mieście. W każdym rozdziale wynajdziesz przykładowe zdania, pytania i odpowiedzi ilustrujące solidne sytuacje. "Niemiecki w podróży i na wakacjach" bez wątpienia ułatwi Ci pobyt za granicą i pomoże pokonać wszelkie bariery językowe.
Tytuł Niemiecki w Podróży i na Wakacjach Autor Edyta Pawlik Język polski Wydawnictwo Eprofess ISBN 978-83-63435-43-1 Rok wydania 2013 ilość stron 28 Format pdf, epub, mobi Spis treści
 1. Wstęp
 2. Pojęcia ogólne o podrózy
 3. Przygotowania do podróży
 4. Podróż samochodem
 5. Podróż pociągniem
 6. Podróż samolotem (Na lotnisku)
 7. Na dworcu autobusowym
 8. W hotelu
 9. W restauracji
 10. W mieście, zwiedzanie miasta

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.