Menu

Cyfrowy świat 60+. Ty i Twój komputer - Alicja Żarowska-Mazur

Cechy produktu

  • ISBN 9788301176952 
  • Autor Alicja Żarowska-Mazur 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Naukowe PWN 
  • Ilość stron 102 
  • Rok wydania 2013 

Opis

"Postanowiłeś nabyć komputer? To wspaniała decyzja!

Tylko co dalej? A może już go masz,niedużo go ogarniasz? Nie martw się, na ratunek przychodzi Ci właśnie Cyfrowy świat 60+. Nauczysz się podstaw obsługi komputera. Dowiesz się, jak wysłać wiadomość, znaleźć i obejrzeć kinowy hit lub koncert ulubionego artysty, przechowywać zdjęcia, zapłacić rachunek, sprzedać stosowane rzeczy na internetowej aukcji. Poradzisz sobie w internecie, unikając zagrożeń czyhających na nieostrożnych użytkowników. Zaimponujesz dzieciom i wnukom.

Książka poprowadzi Cię krok po kroku przez wirtualny świat – interesujący, wartościowy, lecz i pełen tajemnic. Z nami nie zginiesz! Nauczymy Cię, jak umiejętnie korzystać z komputera z dostępem do internetu – to przecież jedna z podstawowych umiejętności potrzebnych we współczesnym świecie.

Nie daj się wykluczyć! Jeśli do tej pory nie korzystałeś z nowych technice, to czas zacząć się cieszyć z ich dobrodziejstw. Dzięki nim sam zniesiesz bariery w komunikacji z ludźmi choćby w najdalszych zakątkach świata.

W drugiej części pt. Co słychać na fejsie, m.in.:

– komunikatory,

– radio i telewizja internetowa,

– serwisy społecznościowe."


bezpłatny fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.