Menu

Czarna Madonna

Cechy produktu

  • ISBN 9788379767113 
  • Autor Remigiusz Mróz 
  • Wydawnictwo Czwarta Strona 
  • Ilość stron 460 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Czarna Madonna to najnowszy ebook Remigiusza Mroza, jednego z najistotniej poczytnych polskich pisarzy współczesnych.

Wieża traci kontakt z Boeingiem 747, który miał wylądować w nocy w Tel Awiwie. Jedną z ponad 500 pasażerów była Aneta, narzeczona Filipa Szumowskiego, która pielgrzymowała do Bazyliki Grobu Świętego. Z początku Filip nie dopuszcza do siebie złych wieści i wierzy, iż samolot się wyszuka. Nie ma bowiem żadnych przesłanek, które mogłyby świadczyć o zamachu, nie znaleziono także wraku.

Z każdą godziną w głowie Filipa pojawia się coraz więcej pytań. Co naprawdę się stało z samolotem? Czy jego zaginięcie ma jakikolwiek związek z podobnymi wydarzeniami sprzed lat? I co z tym wszystkim ma wspólnego obraz Matki Bożej, zwany Czarną Madonną?

Wraz z odkrywaniem kolejnych faktów dotyczących zaginięcia samolotu, Filip coraz bardziej utwierdza się w przekonaniu, iż wolał tego nie wiedzieć…

Ebookiem Czarna Madonna Remigiusz Mróz po raz kolejny zaskakuje czytelnika. To pełna grozy powieść z wątkiem religijnym – miejsce, gdzie sacrum łączy się z profanum, a historia zatacza koło.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.