Menu

Czarna wrona - J. L. Weil (MOBI) ebook

Cechy produktu

  • ISBN 9788366134430 
  • Autor J. L. Weil 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece 
  • Ilość stron 360 
  • Rok wydania 2018 

Opis

DRUGI TOM serii FANTASY, W KTÓREJ CIENIE OŻYWAJĄ NA TWOICH OCZACH!

Piper próbuje zmierzyć się z konsekwencjami śmierci Rose. Jako jej następczyni musi błyskawicznie odnaleźć się w nowej roli i rozpocząć szkolenie, które pomoże jej przetrwać. Nie każdy patrzy przychylnie na Białego Kruka, a nad Raven Hollow zawisła groźba wojny.

Dziewczyna decyduje się na odesłanie do domu swojego młodszego brata. Liczy na to, iż w ten sposób gwarantuje mu bezpieczeństwo i będzie mogła w spokoju rozwijać swoją moc. Jednak na wyspie pojawia się ktoś inny, ktoś, kogo nie powinno tutaj być.

Czy Piper uda się stłumić uczucie do Zane’a? Czy zdecyduje się na ślub z jego bratem, by w ten sposób zagwarantować wnętrze w ich świecie? Czy ptaki, które krążą nad wyspą, zwiastują niebezpieczeństwo?

__

O autorce

J.L. Weil – bestsellerowa autorka USA Today. Mieszka w Illinois i pisze książki z serii Young Adult i New Adult. Jej bohaterki to wygadane i zadziorne dziewczyny, które poradzą sobie w każdej sytuacji. Na każdą z nich czeka agresywny chłopak! Weil przyznaje się, iż Jensen Ackles i malinowa mocha to jej największe uzależnienia. Oprócz tego z ochotą rozmawia ze swoimi fanami o pozostałych sprawach, do których ma słabość: książkach i serialu "Supernatural".


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.