Menu

Czarny adept - Stanisław Antoni Wotowski (MOBI)

Cechy produktu

  • ISBN 9788711662342 
  • Autor Stanisław Wotowski 
  • Wydawnictwo Saga 
  • Ilość stron 148 
  • Rok wydania 2019 

Opis

"""Czarny adept"" inicjuje się ciekawie: ładna kobieta zwraca się do prywatnego detektywa z prośbą o pomoc w rozwiązaniu problemu enigmatycznego zachowania własnej siostry, którą podejrzewa o związki z sektą religijną.

w trakcie badania sprawy bohaterowie wpadają w liczne tarapaty. Detektyw daje się prowadzić swojej spektakularnej rozmówczyni prawie za rączkę i popełnia błąd za błędem. Wikła się w działania ryzykowne bez uprzedniego rozeznania miejsc i ludzi, jest łatwowierny i pozwala się oszukiwać, przyjmuje za korzystną monetę każdą podsuniętą wskazówkę, nad wyraz jeśli podsuwa ją dama, choć nie tylko.

Ba, wybiera się choćby na rekonesans do siedziby przeciwnika, nie zaopatrzywszy się w żadne trafne narzędzia. Czytelnik w wyniku czego początkuje trzymać kciuki nie tyle za powodzenie misji, ile za ocalenie detektywa - amatora z rozmaitych opresji.

Tekst pełen magii, symboli, znaków i rytuałów.""Obszedłem willę parokrotnie na palcach dokoła. Żaden szczegół nie zdradzał czegoś podejrzanego czy enigmatycznego. Zdawało się, że stoi próżne domostwo, od szeregu tygodni pozbawione lokatorów, rzecz zwykła i normalna w letniskowej miejscowości..."""

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.