Menu

Czarowne zaklęcie - Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland - Barbara Cartland (EPUB)

Cechy produktu

  • ISBN 9788711771136 
  • Autor Barbara Cartland 
  • Wydawnictwo Saga 
  • Ilość stron 191 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Hermia jest młodą dziewczyną, wychowującą się na wsi. Jej ojciec to pastor, któremu ciężko się pogodzić z faktem,iż jego ukochana córka dorasta,a wokół niej kręcą się adoratorzy. Hermia pewnego dnia na swej drodze spotyka jeźdźca, któremu pomaga, ten odwdzięcza się w dość niespodziany dla niej sposób.

Życie uroczej Hermii przestaje być dla niej nieskomplikowane, gdy inne kobiety zaczynają być zazdrosne o jej niebywałą urodę. Istotnie dotkliwie boli ja odrzucenie poprzez kuzynkę Marylin. Ta jednak pojawia się ponownie w życiu Hermii, gdyż chce,a by jej urodziwa i dobra kuzynka pomogła jej w zdobyciu markiza Deverille.

Dobroduszna Hermia ulega, choć niechętnie, namowom Marylin i decyduje się na wzięcie udziału w intrydze, która ma się okazać kluczem do zdobycia serca markiza. Zaskoczenie pojawia się, gdy wybranek serca Marylin okazuje się tym, którego wcześniej Hermia spotkała na swej drodze, a ten ofiarował jej pierwszy w życiu pocałunek.

Jak dalej potoczą się losy całej trójki? Czy dojdzie do ślubu Marylin i markiza? Czy Hermia nie będzie żałować chęci niesienia pomocy kuzynce?

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.