Menu

Czas wojny, czas miłości

Cechy produktu

  • ISBN 9788366436879 
  • Autor Victoria Gische 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece 
  • Ilość stron 304 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Tęsknota za prawdziwą miłością jest zawsze taka sama, niezależnie od czasów.Poruszająca saga rodzinna, w której niezwykłe historie miłosne rozgrywają się na tle prawdziwych wydarzeń z przełomu wieków.Historia rodu, którego seniorką jest Róża von Goch.

Razem z synem Henrykiem i wnuczkami – Leną i Norą – mierzy się z skomplikowanymi wyborami i uczuciami, które powiązane są ze zdarzeniami piszącej się historii. W niełatwych czasach wojny rodzina nieprzerwanie szuka swego miejsca.

Dokąd poprowadzą ich drogi z ukochanego rodzinnego Nieczujowa?Poczuj cudowny zapach przepysznych cytrynowych ciasteczek, stań twarzą w twarz z Marią Skłodowską-Curie, daj się porwać niezwykłym historiom miłosnym, które nie pozwolą ci odłożyć książki ani na chwilę.

Ten wzruszający romans pełen zaskakujących zwrotów akcji to cudowna podróż w czasie: od ostatnich lat dziewiętnastego wieku i pierwszych dekad dwudziestego aż do wybuchu II wojny światowej.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.