Menu

Cząstka pomarańczy - ebook

Opis

Opowieść o miłości, delikatnej i czystej. Jest to emocjonująca podróż, niezwykła historia o dorastaniu i życiowych wyborach. Przedstawia pierwsze doświadczenia Mai, głównej bohaterki, w dorosłym świecie.


Maja staje przed wieloma przeróżnymi życiowymi wyborami. Jednym z łatwiejszych pozostaje rozważenie, czy ważniejsza jest matura, czy praca nad filmem na podstawie światowego bestsellera. Ciepła, pogodna opowieść, w której jednak nie brakuje sytuacji niełatwych i dramatycznych.

Patronat medialny nad książką objęli: Kulturalne rozmowy, Nietypowe recenzje Agi, Poligon domowy, dlaLejdis, W szponach literek

„Cząstka pomarańczy" to idealna książka na długie jesienne i zimowe wieczory. Nie tylko stąd, iż jest to dość pokaźna powieść. To po prostu ciepła, pogodna opowieść o miłości, przyjaźni, pierwszych doświadczeniach w dorosłym świecie. Ponadto ulokowana w krainie marzeń – wśród filmowych gwiazd, w sercu Hollywood, ale i w Toruniu, w Zakopanem, na Krecie i na Maui. I wbrew pozorom to nie tylko słodka aż do mdłości opowieść. Nic z tego. Mamy tu także nieprzewidziane zwroty akcji i nieprzystępne, wręcz dramatyczne sytuacje. Co więcej. Oprócz postaci fikcyjnych mamy tutaj także prawdziwe osoby, których pierwowzory są jak najbardziej z realnego świata.

Oryginalnie „Cząstka pomarańczy" powstawała jako tzw. Fanfic „Sagi Zmierzch" Stefanie Meyer i we częściach ukazywała się w Internecie na blogu, ale z czasem wykroczyła daleko poza ramy fanfiction i stała się niezależną, piękną opowieścią o miłości dwojga młodych ludzi pochodzących z dwóch różnych krańców świata.

Jeśli kiedykolwiek czytałaś Sagę Zmierzch albo oglądałaś filmy na bazie tej bestselerowej serii i polubiłaś ten świat, to „Cząstka pomarańczy" Ci go przypomni i dzięki niej będziesz miała okazję wejść wraz posiadają do filmowego świata i do show biznesu w samym Hollywood.

  • Jeśli uwielbiasz książki o miłości – to jest to książka dla Ciebie
  • Jeśli lubisz książki o przyjaźni – to jest to książka dla Ciebie
  • Jeśli jesteś nastolatką – z całą pewnością znajdziesz w niej cząstkę siebie
  • Jeśli jesteś młodą kobietą – „Cząstka pomarańczy" przypomni Ci niedawne, nastoletnie czasy.
  • Jeśli jesteś dojrzałą kobietą – dzięki „Cząstce…" wrócisz do czasów młodości. I będzie to idealna podróż.
  • Jeśli lubisz marzyć – z „Cząstką pomarańczy" przekonasz się, że marzenia się spełniają. Nawet te, które wydają się całkiem nierealne.
  • Jeśli szukasz w książce odrobiny subtelnej erotyki – właśnie w „Cząstce pomarańczy" ją wynajdziesz.
  • Jeśli kiedykolwiek czytałaś Sagę Zmierzch albo oglądałaś filmy na podstawie tej bestselerowej kolekcji i polubiłaś ten świat, to „Cząstka pomarańczy" Ci go przypomni i dzięki niej będziesz miała okazję wejść wraz mają do filmowego świata i do show biznesu w samym Holl...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.