Menu

Czerń kruka

Cechy produktu

  • ISBN 9788366278455 
  • Autor Ann Cleeves 
  • Wydawnictwo Czwarta Strona 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Zdobywczyni najszczególniej prestiżowej kryminalnej nagrody na świecie od brytyjskiej mistrzyni suspensuJest zimny styczniowy poranek i Szetlandy pokrywa gruba powłoka śniegu. Wzrok brnącej do domu Fran Hunter przyciąga barwna plama na zamarzniętej ziemi i krążące nad nią kruki.

Okazuje się, że są to zwłoki jej uduszonej nastoletniej sąsiadki, Catherine Ross. Mieszkańcy spokojnej wyspy skupiają oskarżycielskie spojrzenia na jednym człowieku, samotniku Magnusie. Ale kiedy detektyw Jimmy Perez i jego koledzy ze Szkocji upierają się, by przeprowadzić dochodzenie, całą społeczność ogarnia atmosfera podejrzliwości i strachu.Po raz pierwszy od lat sąsiedzi Catherine nerwowo ryglują drzwi, zdając sobie sprawę, że pośród nich mieszka morderca.Powieść nagrodzona Złotym Sztyletem (aktualnie Duncan Lawrie Dagger), brytyjską nagrodą literacką przyznawaną corocznie przez Stowarzyszenie Pisarzy Literatury Kryminalnej

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.