Menu

Czy gryzie Cię samotność? - ebook

Opis

Człowiek rodzi się samotnie i umiera samotnie. To stara prawda.

A są czasem takie chwile jak wigilia, iż zakręci się nam, łza w oku, bo zostaliśmy sami przy świątecznym stole. Bywa również tak, że darmo szukać przyjaznej duszy, gdy mamy poważne kłopoty. To bardzo ważny problem społeczny. Reporter z 50-letnim doświadczeniem, redaktor Mieczysław Kurnatowski postanowił temu się bliżej przyjrzeć i nie kryjąc osobistych porażek i doświadczeń - będąc tez nauczycielem z drugiego zawodu - napisał proces krótkich opowiadań czy jak kto woli felietonów - pod chwytliwym tytułem: „Czy gryzie Cię samotność?"

Wielu znajomych autora wstydziło się do tego przyznać, lecz po przeczytaniu tego co napisał, przyznało mu racje, ze człowiek tak naprawdę żyje samotnie mimo posiadania rodziny, przyjaciół - będąc nawet znaną i popularną osobą. Dlatego warto przeczytać te krótkie refleksje i opowiadania.
...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.