Menu

Dalekie podróże z zamkniętymi oczyma (wizualizacje)

Cechy produktu

  • ISBN 9788379000135 
  • Autor Anna Jędrzejczyk 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 82 
  • Rok wydania 2013 

Opis

Anna Jędrzejczyk jest Autorką książki: Dalekie podróże z zamkniętymi oczyma. Jest to pakiet 35 wizualizacji – podróży odbytych w czasie, efektownie prowadzonych warsztatów terapeutycznych w studio JuriMo w Krakowie.

Jeśli nigdy nie byłeś kroplą wody, nie widziałeś głębin oceanu, ławicy ryb, nierówności dna morskiego, mocnego żółwia, skarbów w zatopionym wraku to ta książka jest dla ciebie. Możesz dodatkowo poczuć się członkiem zespołu artystów uczestniczących w koncercie przy użyciu gongów i mis tybetańskich albo poczuć się jak jedna z nutek, która wędruje wraz z melodią od ziemi aż po bezkres Uniwersum. Możesz usłyszeć dźwięki kosmosu i doświadczyć wszystkie żywioły wszechświata manifestujące swą niezwykłą siłę. Tematyka utworów bardzo niebanalna: lasy, góry, morze, piaski, rośliny, zwierzęta – cały nasz świat tu i , a także jego bogaty i silny wpływ na ludzi. Różnorodność wiedzy podanej językiem prostym, zrozumiałym,na dodatek plastycznym, dużo epitetów, metafor, porównań, animizacji.


bezpłatny fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.