Menu

Daleko-Blisko

Cechy produktu

  • ISBN 9788381471916 
  • Autor Barbara Garczyńska 
  • Wydawnictwo Novae Res 
  • Ilość stron 322 
  • Rok wydania 2018 

Opis

"Marzenia się spełniają... Lecz czasem w przewrotny sposób.Pechowa studentka pedagogiki pragnąca się wreszcie usamodzielnić. Samotna wdowa w podeszłym wieku gotowa do opuszczenia męczącego ją świata.

Kasjerka, która próbuje pogodzić pracę z wychowywaniem córki. Zapalony kucharz-amator marzący o życiowej stabilizacji. Wiecznie zapracowana matka trójki dzieci, poszukująca chwili spokoju. Tej piątce osób o zupełnie rozmaitych ambicjach i celach los rzuca pod nogi przeszkody, które wydają się nie do pokonania.Jak daleko – lub jak blisko – będą spełnienia własnych marzeń, kiedy ich drogi nieprzewidzianie się przetną? Czy uda im się odnaleźć w nowych dla siebie sytuacjach? Czy wykorzystają szansę, by spojrzeć na własne życie z uzdrawiającego dystansu?Barbara Garczyńska - Szczęśliwa żona autora Przemysława Garczyńskiego, matka-Polka trójki dzieci.

Z zawodu pedagog,obecnie przebywa na macierzyńskim, pisząca w tak zwanym „międzyczasie”. Minimalistka. Kocha gotować, piec i biegać. Nałogowa czytelniczka. Prowadzi blog RodzinkaWartaPoznania.pl. Z mężem współtworzy serwis 3telnik.pl.

Ślązaczka mieszkająca w Poznaniu. "

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.