Menu

Dekorowanie stołu

Cechy produktu

  • ISBN 9788373778146 
  • Autor Kyle Gray 
  • Wydawnictwo Studio Astropsychologii 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Czołowi naukowcy i przedstawiciele wszelkich nurtów rozwoju duchowego są zgodni co do jednej kwestii: cały wszechświat jest zbudowany z energii. Obejmuje to na dodatek Ciebie. Skrupulatnie w tej sekundzie energia tętni w każdej komórce Twojego ciała, w każdym atomie powietrza, które wdychasz, i w każdym przedmiocie wokół Ciebie.

Energia żyje, jest naszą nieodłączną częścią i łączy nas ze wszystkim co było, istnieje obecnie i kiedykolwiek będzie. Jest w pełni neutralna, ale reaguje na nasze emocje i działania. My z kolei odpowiadamy na te reakcje, a dzięki tej książce będziesz w stanie świadomie nimi zarządzać.

Pomoże Ci w tym najbardziej rozchwytywany ekspert od aniołów w pokaźnej Brytanii. Poświęca on całe życie pomaganiu innym ludziom otworzyć się na występowanie tych boskich istot. Prezentuje swoje umiejętności na warsztatach, podczas prezentacji i treningów.

Wychodząc naprzeciw prośbom swoich sympatyków, w tej publikacji odsłania 111 podstawowych ćwiczeń, które sam stosuje żeby rozwinąć swoje duchowe umiejętności. Dzisiaj i Ty będziesz wprowadzać energię na wyższy poziom.

Zaufasz własnemu wewnętrznemu przewodnictwu i zaczniesz bez skrępowania wyrażać wszystkie aspekty siebie. Nauczysz się równoważyć dawanie i branie, a każda decyzja będzie przybliżała Cię do życia, jakie sobie wymarzyłeś.

Wskutek tego codziennie będziesz doświadczać więcej radości, miłości i cudów. Od energii do materii.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.