Menu

Detektywi z Tajemniczej 5. Tom 1. Zagadka zaginionej kamei

Cechy produktu

  • ISBN 9788381469333 
  • Autor Marta Guzowska 
  • Wydawnictwo STORYBOX 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Pierwszy tom linii detektywistycznej o młodych śledczych z zagadkowej 5! Kiedy Anka spotyka w windzie Piotrka, jego małą siostrzyczkę Jagę i oswojonego szczura Sherlocka, nic nie zapowiada popołudnia pełnego wrażeń.

Gdy jednak cała czwórka odwiedza babcię Piotrka i Jagi, okazuje się,konieczny będzie detektyw, bo zaginęła kamea – pamiątka rodzinna, a zarazem kopia bezcennej ozdoby księżny Izabeli Czartoryskiej.

Tego dnia do mieszkania babci wchodzili tylko: sąsiadka, listonosz i pan, który miał naprawić dekoder. Kto z nich zabrał kameę? „Detektywi z tajemniczej 5” zostali wymyśleni na wyraźne życzenie dzieci Marty Guzowskiej – dotąd autorki powieści kryminalnych dla dorosłych.

kolekcja książek o śledztwach Anki i Piotrka łączy przygodową fabułę, elementy wiedzy o historii sztuki oraz interaktywną formę, gdyż każdy tom wymaga od czytelnika logicznego myślenia i rozwiązywania zagadek.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.