Menu

Detektywi z Tajemniczej 5. Tom 2. Zagadka grobu wampira

Cechy produktu

  • ISBN 9788381940184 
  • Autor Marta Guzowska 
  • Wydawnictwo STORYBOX 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Drugi tom linii detektywistycznej o młodych śledczych z zagadkowej 5!Tydzień wśród poszukiwaczy skarbów? To będą najkorzystniejsze wakacje na świecie! Gdy wujek Piotrka i Jagi zaprasza ich razem z Anką (i oczywiście ze szczurem Sherlockiem) na stanowisko archeologiczne, cała trojka jest nad wyraz podekscytowana.

Zwłaszcza iż w wykopie znajduje się grób wampira… czy może raczej osoby, którą kiedyś o wampiryzm podejrzewano. A gdy w dziwnych okolicznościach z grobu znika czaszka, wiadomo już, że to sprawa dla detektywów z nieodgadnionej 5…„Detektywi z nieodgadnionej 5” zostali wymyśleni na wyraźne życzenie dzieci Marty Guzowskiej – dotąd autorki powieści kryminalnych dla dorosłych.

seria książek o śledztwach Anki i Piotrka łączy przygodową fabułę, części wiedzy o historii sztuki, a także interaktywną formę, gdyż każdy tom wymaga od czytelnika logicznego myślenia i rozwiązywania zagadek.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.