Menu

Detektywi z Tajemniczej 5. Tom 3. Zagadka królowej myszy

Cechy produktu

  • ISBN 9788381940993 
  • Autor Marta Guzowska 
  • Wydawnictwo STORYBOX 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Trzeci tom kolekcji detektywistycznej o młodych śledczych z zagadkowej 5!Anka, Piotrek i Jaga (oczywiście razem ze szczurem Sherlockiem) trafiają do domu Olgi Boznańskiej w Krakowie. Z początku nic nie zapowiada zagadki kryminalnej, wkrótce się jednak okazuje,znany obraz malarki – „Dziewczynka z chryzantemami” – został skradziony i zastąpiony poprzez złodzieja kopią.

Anka i Piotrek ekspresowo ustalają, iż podejrzanych jest tylko czworo: to dyrektor muzeum, woźna, sekretarz i studentka Akademii Sztuk atrakcyjnych. Czy detektywi z tajemniczej 5 rozwiążą tę sprawę jeszcze przed przybyciem policji?„Detektywi z nieodgadnionej 5” zostali wymyśleni na wyraźne życzenie dzieci Marty Guzowskiej – dotąd autorki powieści kryminalnych dla dorosłych.

seria książek o śledztwach Anki i Piotrka łączy przygodową fabułę, komponenty wiedzy o historii sztuki oraz interaktywną formę, gdyż każdy tom wymaga od czytelnika logicznego myślenia i rozwiązywania zagadek.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.