Menu

Divinity: Original Sin II - Zadania główne i poboczne - poradnik

Cechy produktu

  • ISBN 9788381124621 
  • Ilość stron 316 
  • Rok wydania 2016 
  • Tematyka kulinaria, hobby, poradniki 

Opis

Poradnik Divinity: Original Sin 2 Zadania główne i poboczne to doskonała i rozbudowana solucja, która pomoże Ci przejść grę od pierwszego questa do ostatniego. W poradniku oprócz głównych zadań i fabuły zawarliśmy dodatkowo zadania poboczne wraz z wyborami i skutkami decyzji. Oprócz tego pamiętaliśmy o zadaniach towarzyszy - wyszukasz tu więc zadania Fane'a, Red Prince'a, Lohse, Ifana ben-Mezda, Beasta i Sebille.

Rozbudowaną sekcję stanowi rozdział Mapy, który gromadzi spis zadań i questów na wszelkich 4 wyspach - Fort Joy, Reaper's Coast, Nameless Isle i Arx. Dzięki temu z łatwościa namierzysz zadanie. Ponadto zawarliśmy równiez mapy sprzedawców na pierwszych dwóch wyspach, ponieważ rozwój na początku gry jest podstawą sukcesu.

Nie ominęliśmy również nieprzystępnych walk i bossów, które podzieliliśmy na wyspy. Dzięki nim przejdziesz każdą bitwę. Omówiliśmy także Zagadki i sekrety - w czasie wędrówki z pewnością wyszukasz miejsca, które sprawią ci trudność - w tym dziale tłumaczymy, co skrupulatnie należy zrobić.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.