Menu

Dni naszego życia Część II

Cechy produktu

  • ISBN 9788381476348 
  • Autor Małgorzata Mikos 
  • Wydawnictwo Novae Res 
  • Ilość stron 340 
  • Rok wydania 2019 

Opis

To, jak długo istniejemy, zależy od pamięci tych, którzy pozostają.Jak cienka jest granica między przeszłością a teraźniejszością, między korzystnymi a złymi wspomnieniami? Co tak naprawdę jest w życiu najważniejsze?Odpowiedzi na te pytania poznaje Dziewczyna podczas kolejnych spotkań i szczerych rozmów z Piotrem, który kawałek po kawałku odsłania przed nią skrywane przez lata tajemnice.

przy pomocy słów, listów i fotografii na parę chwil ożywają czasy, które, choć dawno minęły, w jego umyśle wciąż są żywe i pełne barw. Gdy wydaje się, że wszystko zmierza ku ulepszonemu, nadchodzi dzień, którego żadne z nich się nie spodziewa.

Dzień, który zmienia wszystko, pozostawiając jedynie wspomnienia i żal.„Dni naszego życia” to chwytająca za serce opowieść o życiu i śmierci, miłości i przyjaźni, o samotności, która podąża za nami krok w krok.

To słodko-gorzka historia o kruchości ludzkiego życia i o sile wspomnień, które pozostają z człowiekiem aż do jego ostatnich chwil.Ostatnia notatka. Słowa nadziei i zadowolenia z życia, które wspólnie stworzyli i które tak momentalnie zostało im odebrane.

Koniec nastąpił tak nieprzewidzianie. Pozostało jeszcze mnóstwo pustych kartek, które nigdy nie zastaną wypełnione. To życie jest rewelacyjne, zawsze będzie – czy to bez wątpienia prawda? Nie wiem. Ona zauważała coś, co mnie bez przerwy umykało.

Coś, co sprawiało, że mimo przeciwności uważała życie za niesamowity dar. Chłonęła każdą sekundę, przyjmowała każde doświadczenie. Po prostu żyła.Chciałabym móc pewnego dnia powiedzieć to samo o własnym życiu i poczuć, iż każdą jego sekundę wypełniłam najwspanialszymi chwilami, myślami i czynami.Cudowna, wciągająca historia, od której nie sposób się oderwać.Nina Majewska-BrownNiezwykła i pełna emocji podróż w głąb własnego serca.Aneta Robak, www.czytamitu.blogspot.comMożna przy niej płakać, śmiać się i zastanowić nad sensem istnienia.

Przemyśleć każdą chwilę z naszej codzienności. Spektakularna historia o wartościowym przekazie.Anna Pawłowska, www.instagram.com/ania_krolowa_czytaniaKażdy z nas chciałby przeżyć miłość opisaną w „Dniach naszego życia” – książce, która zniewala od pierwszych stron, zalewa nas potężną dawką emocji i znakomitych przemyśleń dotyczących życia.

Małgorzata Mikos mnie nie zawiodła i kontynuacja okazała się jeszcze lepsza niżeli pierwsza część.Natalia Bronikowska, www.laraczyta-recenzje.blogspot.com

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.