Menu

Dni wypełnione słońcem

Cechy produktu

  • ISBN 9788366381810 
  • Autor Malwina Ferenz 
  • Wydawnictwo Czwarta Strona 
  • Ilość stron 304 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Gościnne progi Neon Café zapraszają. Odwiedź miejsce, które oferuje wszystko, o czym marzysz.Powita Cię ktoś, kto nie tylko realizuje każde, nawet najistotniej wyszukane zamówienie, ale potrafi wsłuchiwać się w ludzkie serca i opowieści.

A jest ich sporo, bo przytulna atmosfera tej małej kawiarni o ciepłym domowym wnętrzu zachęca do wizyt i zwierzeń.W Neon Café każdy dzień będzie unikatowy. Filiżanka włoskiej kawy doda pewnej staruszce odwagi, by po wielu latach milczenia opowiedzieć, jak tango uratowało jej życie.

zalatany tata bliźniaczek znajdzie chwilę, aby powrócić pamięcią do magicznego miejsca, gdzie poznał miłość swego życia. Przypadkowa wizyta informatyka już dawno została zaplanowania poprzez los, tak jak wolne miejsca przy stolikach, które czekają na mężczyznę świętującego szczególny dzień, a także młodego człowieka sukcesu, który ma wszystko oprócz szczęścia…Wybierz się w magiczną podróż do Wrocławia, zapomnij o mapie i daj się poprowadzić klimatycznej atmosferze miasta.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.