Menu

Do wolności od negatywności, czyli jak oczyszczać - agnieszka ornatowska

Cechy produktu

  • ISBN 9788328369535 
  • Autor Agnieszka Ornatowska 
  • Ilość stron 108 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Z ciemnej na jasną stronę życiaNawet najwięksi optymiści miewają od czasu do czasu myśli czarne i ponure. Wszelkich nas dopadają negatywne emocje. Złość, strach, smutek to wręcz codzienność wielu osób.

Co zrobić z nadmiarem negatywnych emocji? Jak sobie z nimi poradzić? Okazuje się, iż jest na to sposób - najlepiej traktować je jak znaki ostrzegawcze, które Ci mówią, że coś dzieje się nie tak, jak tego chcesz.Szkoda czasu, energii, inteligencji i zdrowia na ciemne myśli oraz związane z nimi negatywne emocje.

Szkoda tym bardziej, iż wszystko to można odmienić. Ciemność przekuć w jasność, negatyw zmienić w pozytyw, utraconą energię odzyskać i zwielokrotnić po to, żeby żyć pełniej, sprawniej i po prostu szczęśliwiej.

Jak to zrobić? Z pomocą przychodzą opisane w tej książce techniki, strategie działania i medytacje, które pozwolą Ci samodzielnie decydować, o czym i jak chcesz myśleć.A pierwszym krokiem do uzyskania wolności od negatywności jest uświadomienie sobie, iż to Ty rządzisz swoim wewnętrznym światem, iż tylko Ty możesz na niego wpływać...O autorzeAgnieszka Ornatowska — psycholog, trener NLP, autorka wielu poradników z zróżnicowanych dziedzin życia, między innymi Alchemii uwodzenia i Struktury duchowości.

Od prawie dwudziestu lat prowadzi szkolenia, na których uczy, jak wpływać na swoje myśli, emocje, energię i efektywnie komunikować się z innymi. Więcej danych na stronie www.ornatowska.pl.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.