Menu

Dobra Przystań - Anna Łajkowska (EPUB)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381236669 
  • Autor Anna Łajkowska 
  • Wydawnictwo Prószyński Media 
  • Ilość stron 392 

Opis

Pełna ciepła opowieść o sile marzeń i gotowości na zmiany.

Na ten moment Marianna czekała niezwykle długo. Wreszcie wraz z mężem Hubertem sprzedają zrujnowany dom i budują siedlisko w urodziwym miejscu nad brzegiem rzeki. Spełnia się ich największe marzenie. I kiedy wydaje się,posiadają już wszystko, o czym marzyli – Hubert odchodzi.

To nie jest moment na rozdrapywanie ran, bo Marianna zostaje sama nie tylko ze swymi marzeniami, lecz i obowiązkami – przecież musi utrzymać duży dom i wychowywać dorastających synów. W dodatku przewrotny los szykuje dla niej niespodziewankę…

Jak daleko można się posunąć w snuciu marzeń? Czym zagłuszyć własne zapotrzebowania?

I czego w życiu potrzebujemy bardziej niż szczęścia?

Wzruszająca, pełna emocji historia o tym, jak trudno jest sprzeciwić się losowi i wziąć sprawy w swoje ręce. Powieść Anny Łajkowskiej porywa klimatem i w wiarygodny sposób generuje portret psychologiczny kobiety pragnącej zadowolić bliskich, poświęcając dla nich własne marzenia. Rodzi się pytanie: a może warto walczyć o szczęście choćby wtedy, gdy szuka się go tylko dla siebie?

Małgorzata Warda

Anna Łajkowska - absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Gdańskim, a także marketingu i zarządzania na Politechnice Gdańskiej. Uczy języka polskiego w szkole podstawowej. Jest żoną lekarza, mamą trójki dzieci. W 2012 roku zadebiutowała książką „Pensjonat na wrzosowisku”, za którą pokochały ją czytelniczki. Kolejne tomy: „Miłość na wrzosowisku” (2013) oraz „Cienie na wrzosowisku” (2013) podbiły listy bestsellerów. W 2014 roku wydała książkę „Szepty gwiazd”.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.