Menu

Dobry sen maluszka. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach!

Cechy produktu

  • ISBN 9788380917590 
  • Autor Monika Huntjens 
  • Wydawnictwo Ringier Axel Springer Polska Sp z o.o. 
  • Ilość stron 320 
  • Tematyka kulinaria, hobby, poradniki, zdrowie, medycyna, uroda 

Opis

dobry sen maluszka. Jak nauczyć dziecko spać. Poradnik dla niewyspanych rodziców. to obowiązkowa lektura dla wszystkich rodziców, którzy uważają, iż jest wyśmienicie, kiedy zdarzy się noc z trzema pobudkami zamiast sześciu.

Dziecko nie rodzi się z umiejętnością samodzielnego zasypiania. Musi się jej nauczyć, podobnie jak chodzenia i mówienia. Jednym maluchom przychodzi to łatwiej, innym trudniej. Dlatego usypianie dziecka to znaczne wyzwanie, przed którym stają wszyscy rodzice. Niewyspani, zmęczeni, w desperacji jesteśmy gotowi zrobić wszystko, żeby móc lecz raz na dłużej przyłożyć głowę do poduszki. Tymczasem są sposoby na to, by nasze dziecko zasypiało samo i należycie przesypiało noc.

Metody przedstawione w książce krok po kroku prowadzą rodziców do sukcesu. Autorka, pierwsza, i jedyna w Polsce, ekspertka od snu dziecka przyjęta do Międzynarodowego Stowarzyszenia Konsultantek ds. Snu dziecka, podaje szczegółowy, rozpisany na godziny plan działania, który pozwala cieszyć się przespaną całą nocą już po 2 tygodniach, a wyraźną ulepszenie zaznać po 3-5 nocach! Kolejne rozdziały omawiają problemy dzieci w określonym wieku – od noworodka po przedszkolaka.

Trening poręcznych umiejętności uzupełnia konkretna dawka eksperckiej wiedzy od specjalistów, zaproszonych do współpracy przy tworzeniu tego poradnika.

Uwaga Rodzice! Każde dziecko może należycie spać i możecie mu w tym pomóc!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.