Menu

Doczekać jutra

Cechy produktu

  • ISBN 9788379007578 
  • Autor Walid Kuliński 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 192 
  • Rok wydania 2017 

Opis

"
„Doczekać jutra” Walida Kulińskiego

to dramat science-fiction.

Autor opisuje historie ludzi, których los doświadczał wyjątkowo brutalnie. Konrad, któremu poświęcona jest szeroka część opowieści to chłopak, który pochodzi z szczególnie ubogiej rodziny. Wszechobecna bieda i patologia, z którą przyszło mu się zmierzyć od najmłodszych lat, nie załamuje chłopaka. Zawsze był przygotowany do lekcji, chwalony w środowisku szkolnym. Niestety w domu nigdy nie usłyszał dobrego słowa o sobie i o swych osiągnięciach. Mijające lata ukazują jego staczające się rodzeństwo i tylko przyjaciel Konrada utrzymuje go w nadziei, że wszystko jeszcze da się naprawić i zmienić…

Książka uzmysławia czytelnikowi, ile tak naprawdę potrafi w swym życiu znieść człowiek. Jak wyjątkowo może być ciężko i jak wtedy oddziałuje psychika ludzka. Bohaterowie nie raz stają przed obliczem wyboru drogi a te, które obierają, nie zawsze są dla nich szczęśliwe. Patologia, narkotyki, prostytucja, przemoc, to między innymi te rzeczy, z którymi bohaterowie stykają się na co dzień i nie uważają ich wcale za zło, a wyłącznie za cel, który prowadzi ich do poprawienia własnego nastoju i zapomnienia o licznych problemach.
"


darmowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.