Menu

Dogoterapia w pigułce - Marta Paszkiewicz (MOBI)

Cechy produktu

  • ISBN 9788379007936 
  • Autor Marta Paszkiewicz 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 76 
  • Rok wydania 2017 

Opis

„Dogoterapia w pigułce” Marty Paszkiewicz to poradnik jednocześnie dla początkujących dogoterapeutów, jak i dla osób, chcących zapoznać się z omawianym tematem.

Kynoterapia w Polsce nie jest powszechnie znana, ale ta pozycja obrazuje, w jak wielkim stopniu jest ona w stanie wspomóc leczenie i rehabilitację. Dostępna forma i operowanie dużą ilością przykładów stanowią rzetelne kompendium wiedzy na temat terapii z udziałem psiego przyjaciela człowieka. Autorka pokazuje dobroczynny wpływ psich-terapeutów na dzieci z zespołem Downa, porażeniem mózgowym, nadpobudliwością, czy autyzmem. Dogoterapia może także służyć pokonywaniu kynofobii, czyli lęku przed psami. Ten krótki podręcznik opisuje pomiędzy innymi zabawy i ćwiczenia, które można wykonywać z chorymi dziećmi, porady dotyczące wyboru szczeniaka, który będzie nadawał się na psiego terapeutę i wymienia wszystkie korzyści wynikające ze użytkowania tej metody leczenia. Jest to wspaniała książka dla wolontariuszy, ponieważ stanowi prawidłową bazę merytoryczną.


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.