Menu

Dom. Fallen Crest. Tom 6

Cechy produktu

  • ISBN 9788366520790 
  • Autor Tijan 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece 
  • Ilość stron 400 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Gdy przyjaciele się odwracają, wrogowie wychodzą z ukrycia…Sam i Mason wreszcie mogą spędzić ze sobą więcej czasu. Po ostatnich starciach potrzebują chwili wytchnienia. Do Fallen Crest przybywa jednak największy wróg dziewczyny – jej biologiczna matka.Wakacyjna przerwa w niczym nie przypomina bajki.

Mason musi odbyć staż w firmie ojca, by zaliczyć semestr. Z kolei Sam próbuje odnaleźć się w miasteczku, które nie jest już takie samo jak kiedyś.Los stawia przed nimi świeże trudności do pokonania. Czy mają w sobie jeszcze wystarczająco dużo siły, by zawalczyć o szczęście?____O autorceTijan swoją karierę z pisarstwem rozpoczęła stosunkowo późno.

Jednak nie przeszkadza jej to kreować powieści, które kochają czytelniczki na całym świecie. Jest bestsellerową autorką „New York Timesa”, „USA Today” i „Wall Street Journal”. Pisze głównie romanse, jednocześnie serie, jak i standalone’y.

Prywatnie jest właścicielką cocker spaniela, którego kocha ponad wszystko, partnerką pana, od którego jest absolutnie uzależniona i pióroholiczką – ma niepohamowany apetyt na pisarstwo! wspaniale się składa, bo jej książki to must-read.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.