Menu

Dotyk nieba. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach!

Cechy produktu

  • ISBN 9788380794801 
  • Autor Elżbieta Ruman 
  • Wydawnictwo Fronda 
  • Ilość stron 208 
  • Tematyka religijne, humanistyczne 

Opis

Każdego dnia Niebo, wsłuchawszy się w ludzkie prośby i modlitwy, może wkroczyć w nasze życie i cudownie je odmienić. Nasi polscy błogosławieni i święci, których tak wielu wydała Polska na przestrzeni wieków, z miłością przychodzą ku nam wchodząc w naszą codzienność, nasze troski i nieszczęścia, niosąc ludziom tę niebiańską, cudowną pomoc i ukojenie. Udowadnia to autorka, Elżbieta Ruman, która przemierza Polskę i dokumentuje owe fakty.

Bohaterowie opisanych w książce historii opowiedzą nam o - często nad wyraz zdumiewających, lecz jak najmocniej cudownych i udokumentowanych - ingerencjach Nieba w swoim życiu. Zaświadczą nam o tym na przykład mieszkańcy niepokaźnej Lipnicy, skąd wywodził się św. Szymon, nasz XV-wieczny święty, zaświadczy rodzina państwa Gawlików z Wilamowic, wdzięczna za pomoc św. Arcybiskupowi Józefowi Bilczewskiemu, zaświadczą też małżeństwa i rodziny, które modliły się o wstawiennictwo do naszego znacznego rodaka, Sługi Bożego Jana Pawła II.

Te i dużo innych opisanych tu historii dowodzą, że Niebo jest blisko nas, a Jego cudowny dotyk jest za każdym razem odpowiedzią na nasze prośby...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.