Menu

Dream

Cechy produktu

  • ISBN 9788379002191 
  • Autor Marcin Legawiec 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 219 
  • Rok wydania 2014 

Opis


W historii autorstwa Marcina Legawca unoszą się opary alkoholu i halucynogennych narkotyków. W takiej atmosferze z łatwością sprawy wymykają się spod kontroli i można popełnić błąd. Błąd, który może przekreślić całą przyszłość, sprowadzając ją do więziennej celi. W końcu za zabicie człowieka nie wyjeżdża się na wczasy. Kuba i Tomek, bohaterowie książki "Dream" Marcina Legawca są podejrzani o zabicie młodej dziewczyny. Nie pamiętają jak do tego doszło, gdyż byli pod wpływem alkoholu i narkotyków. I kiedy sytuacja wydaje się być bez wyjścia, okazuje się, że ich udział w morderstwie może być halucynacją. Jednak, aby nie spędzić życia za więziennym murem, trzeba będzie to jakoś udowodnić.

"Dream" to trochę czarny kryminał, trochę powieść psychodeliczna z odrobiną dantejskiej wędrówki przez piekło.na ogół jest to refleksja nad tym, do czego jesteśmy zdolni my sami, i do jakiego stopnia mogą wykorzystać nas inni.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.