Menu

Druga szansa - ebook

Opis

„Druga szansa" Juliusza Yulo Rafelda to kontynuacja procesu sensacyjnych opowiadań zapoczątkowana poprzez „Podwójny blef".

Trzy kolejne historie, w których dwójka przyjaciół, wchodzi w paradę bandytom wykorzystując swe nietuzinkowe predyspozycje i doświadczenie, zdobyte przez lata w służbach specjalnych. Bez ich pomocy trudno byłoby wyzwolić się bezbronnym ludziom ze szponów bezwzględnych gangsterów, przemytników i szantażystów. Produktywna walka ze złem wymaga czasem fotografie białych rękawiczek, a Art i Tom są produktywni, choć zawsze dają drugą szansę.

„Znalazca" opowiada o dwóch niezależnych zdarzeniach, wpędzając kilka swobodnie spokrewnionych osób w poważne kłopoty, a na pomoc przychodzą Art i Tom. Opowiadanie „Ferajna" to bandyckie towarzystwo dopuszczające się szantażu, wyłudzeń i stręczycielstwa. Dwójka przyjaciół i w tym wypadku nie waha się przyjść z pomocą wielu ofiarom. Trzecia historia „Zapłacisz mi..." pokazuje pewnego cwaniaku prowadzącego nielegalne interesy, oszustwa przetargowe, porywającego dziewczyny do zagranicznych domów publicznych. Z jego ust padają także kilkakrotnie groźby pod adresem Arta.

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.