Menu

Dwanaście warunków Pani Prezes

Cechy produktu

  • ISBN 9788381473774 
  • Autor Marta Milda 
  • Wydawnictwo Novae Res 
  • Ilość stron 482 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Młody student i bogata Pani Prezes... Czy to możliwe, by chodziło o coś więcej aniżeli seks?Dwudziestoletni Michał, nad wyraz przystojny student historii Uniwersytetu Wrocławskiego, pracuje dorywczo w myjni samochodowej, żeby zarobić na utrzymanie, naukę i leczenie schorowanej matki.

Kiedy pewnego dnia w jego miejscu pracy pojawia się czterdziestotrzyletnia pani Marta, bogata i wykwintna właścicielka nowiutkiej czarnej hondy, chłopak czuje się onieśmielony tak piękną klientką, a jednocześnie zaintrygowany wysokim napiwkiem, jaki mu zostawiła.

Jej nietypowa, intymna sugestia będzie początkiem kolekcji namiętnych spotkań, które przerodzą się w relację pełną erotycznych niedopowiedzeń, gorzkich tajemnic i perwersyjnych oczekiwań...Jak mroczne sekrety ukrywa w swej luksusowej alkowie ekscentryczna kochanka? Czy młodemu mężczyźnie wystarczy sił i odwagi, by przekroczyć niebezpieczną granicę strefy pożądania i stoczyć walkę z bezwzględną diablicą? Czyżby jego oczy potrafiły zobaczyć więcej aniżeli tylko powalający widok z okien jej stylowego apartamentu?Marta wiła się i wierciła pod nim, a on poczuł pod sobą nad wyraz wyraźnie, jak drży całe jej ciało.

Usłyszał, jak głośno wykrzyczała jego imię! Na początku nie miał pojęcia, nie dotarło do niego w pełni, iż w tym jedynym momencie doznanie, do którego ją doprowadził, okazało się także dla niej arcytrudne, ekscytujące i niezwykłe.

Nie rozumiał, co się dzieje, był zbyt oszołomiony swoją żądzą i zaskoczony tym, jak groźny drzemie w nim dzikus. Dotychczas nie wiedział, że potrafi być aż tak niebezpiecznym zwierzęciem. Oboje po raz kolejny udowodnili sobie nawzajem, w jaki sposób można przesuwać granice skrajnych przeżyć.Odważny seks, władza i pieniądze!

Dwanaście warunków Pani Prezes uczyni początek roku piekielnie gorącym!Michalina Foremska,papierowybluszcz.wordpress.comCo się musi wydarzyć, by zimna Pani Prezes zmieniła się w ciepłą i kochającą kobietę? Czy jest to w ogóle osiągalne? Dowiecie się o tym, sięgając po książkę.Justyna Papuga,wspolczesnabiblioteka.blogspot.comIntrygujące, zagadkowe i niezwykle niebanalne zaproszenie do świata gorących uczuć i przyjemności cielesnej.Marta Daft,martawsrodksiazek.plMarta Milda (pseudonim autorki) – wrocławianka, z wykształcenia architekt.

Pracuje w firmie budowlanej. Razem z mężem wychowuje dwie córki. Szczególnie lubi jazdę na rowerze, komedie romantyczne i czerwone wino. Jej fantazja oraz zamiłowanie do romansu pozwoliły na spełnienie dawnego, młodzieńczego marzenia i napisanie tego debiutu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.