Menu

Dysonanse i harmonie

Cechy produktu

  • ISBN 9788379002825 
  • Autor Joanna Kupniewska 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 393 
  • Rok wydania 2014 
  • Tematyka dla dzieci i młodzieży 

Opis


"Dysonanse i harmonie" Joanny Kupniewskiej to pełna humoru i ciętego dowcipu powieść o dążeniu do realizacji marzeń i przemianach, jakie dosięgają każdego z nas pod wpływem życia w zgodzie i obok natury.

Bohaterką książki jest czterdziestodwuletnia Mariola, prowadząca spokojne życie u boku nudnego i przewidywalnego męża oraz dorosłego syna. Nie lubi swej pracy, męczy ją rutyna dnia codziennego, a zapominając o emocjach i celach lepi hurtowe ilości pierogów i namiętnie układa pasjansa. Ta miastowa kobieta nie ma pojęcia o wiejskim życiu, a jednak splot życiowych wydarzeń przenosi ją do śladowej wioski schowanej wśród lasów. Od tej pory zamiast zakupów w supermarkecie prowadzi samowystarczalne gospodarstwo, smaży dżemy, produkuje sery z koziego mleka i eksperymentuje z różnorodnymi napojami wyskokowymi. Przewrotny los podmienia jej męża na ociekającego testosteronem weterynarza, a syna na gnębionego poprzez ojca alkoholika dziewczynę. Czy ucieczka od cywilizacji i życie w zgodzie z naturą sprawią, że Mariola poczuje się w końcu szczęśliwą i spełnioną pańą?

"Dysonanse i harmonie" to powieść o życiu, o jego dobrych i złych stronach. Porusza niełatwe tematy, choć napisana jest lekkim językiem. Autorka nakłania, by dążyć do realizacji własnych marzeń, chwytać każdą chwilę i przeżywać ją całą mocą oraz radować się niewielkimi sukcesami.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.