Menu

Dzieciństwo? Czyli byłam molestowana seksualnie

Cechy produktu

  • ISBN 9788379003792 
  • Autor Milena Kamińska 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 128 
  • Rok wydania 2015 

Opis

„Dzieciństwo? Czyli byłam molestowana seksualnie” Mileny Kamińskiej przedstawia historię młodej dziewczyny, która od najmłodszych lat była ofiarą molestowania seksualnego. Doświadczyła tego ze strony ojca i starszego od niej chłopaka podczas wakacyjnego obozu. Jako dwunastolatka nie miała pojęcia czy wolno wobec niej tak postępować, wewnętrzny ból wobec takich sytuacji podpowiadał jej jednak, że nie. Jako ofiara wieloletniego poniżania już jako nastolatka chciała skończyć z własnym życiem, okaleczając się, żeby ulżyć w cierpieniu. Przez dużo lat pozostawała sama z balastem, pod którym ugiął żeby się niejeden dorosły. Brak wsparcia ze strony najbliższych, wytykanie palcami w szkole, brak zaufania do panów, brak komunikacji w domu, ciągłe awantury i życie w strachu – taka poprzez niemało lat była jej rzeczywistość.

Książka „Dzieciństwo? Czyli byłam molestowana seksualnie” powstała z potrzeby podzielenia się przeżyciami, ale także obnażenia tematu tabu – jakim jest molestowanie w domu czy przez starszych kolegów na obozach, koloniach, w szkole. Jest ona także dowodem na to, jak ważna jest rola komunikacji w relacji rodzic – dziecko, dziecko – terapeuta. Prezentuje także, że z każdego kryzysu można wyjść. Wymaga to jednak optymalnego podejścia, zrozumienia i wsparcia. Bohaterka książki wygrała tę walkę. Choć jej życie nie jest jeszcze do końca takie, jak być powinno, znalazła w sobie siłę, żeby walczyć i przetrwać.


bezpłatny fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.