Menu

Dziedzictwo Kopernika II. Klątwa węża

Cechy produktu

  • ISBN 9788327643926 
  • Autor Tony Abbott 
  • Wydawnictwo Mira 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Wade pasjonuje się astronomią, kocha zagadki i marzy o przygodach. Teraz ma szansę zrealizować te marzenia. Wraz z przyjaciółmi poszukuje Dziedzictwa Kopernika - dwunastu artefaktów o nieszablonowej mocy, które mogą zmienić losy świata.

Ten, kto je zdobędzie, zyska nieograniczoną władzęPo odnalezieniu pierwszego – magicznego kamienia - Wade, Darell, Lily i Becca są pełni optymizmu i wierzą w powodzenie misji. Coraz szybciej i produktywniej wynajdują prowadzące do celu wskazówki.

Jednak ci, którzy chcą im przeszkodzić, nie cofną się przed najgorszym. Gdy przegrywają wyścig po magiczny kamień, porywają matkę Darella i Wade’a. Rozpoczyna się niebezpieczna gra o kolejny artefakt, ale też o życie ukochanej osoby.Dziedzictwo Kopernika to kolekcja książek przygodowych o przyjaciołach, którzy wyruszają w całkowitą niebezpieczeństw i zagadek podróż.

Wyde, Darell, Lily i Becca, by ocalić świat, muszą jako pierwsi odnaleźć tytułowe Dziedzictwo i jego dwanaście artefaktów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.