Menu

Dziedzictwo Kopernika III. Złota zemsta

Cechy produktu

  • ISBN 9788327644893 
  • Autor Tony Abbott 
  • Wydawnictwo Mira 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Dziedzictwo Kopernika to dwanaście artefaktów o świetnej mocy. Ten, kto je odnajdzie, zyska nieograniczoną władzę i będzie mógł zmienić losy świata. Wyścig już się rozpoczął!Minęły dwa miesiące, odkąd rodzina Kaplanów wytropiła drugi artefakt i nie ustaje w poszukiwaniach trzeciego.

nieprzewidzianie do akcji znowu wkracza Galina Krause, zagrażając czwórce bohaterów. Wade, Darrell, Lily i Becca nie posiadają innego wyjścia, jak tylko stawić jej czoła. Trwa walka z czasem, a wyzwanie jest tym pokaźniejsze, iż trzeci artefakt prawdopodobnie został wyprodukowany przez samego Leonarda da Vinci – być może najbardziej niezwykłego ze wszystkich Strażników.Tymczasem złowroga Galina wprowadza nowe reguły gry i niebezpiecznie zbliża się ku zwycięstwu.

Czy czwórce bohaterów uda się ją zatrzymać?Dziedzictwo Kopernika to linia książek przygodowych o przyjaciołach, którzy wyruszają w pełną niebezpieczeństw i zagadek podróż. Wade, Darrell, Lily i Becca, żeby ocalić świat, muszą jako pierwsi odnaleźć tytułowe Dziedzictwo i jego dwanaście artefaktów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.