Menu

Dziedzictwo Kopernika IV. Ognista korona

Cechy produktu

  • ISBN 9788327647078 
  • Autor Tony Abbott 
  • Wydawnictwo Mira 
  • Rok wydania 2020 

Opis

„Przysięgam na własne życie” – taki ślub złożył każdy Strażnik, który przez stulecia chronił jeden z dwunastu artefaktów dziedzictwa Kopernika. Konsekwencje przysięgi nigdy jednak nie były tak poważne jak dzisiaj.

Tajna sieć szpiegów pokaźnego astronoma stała się celem morderczego spisku, kierowanego poprzez nikczemną Galinę Krause, a Kaplanowie są osamotnieni bardziej aniżeli kiedykolwiek. Z Francji na Antarktydę trwa mrożący krew w żyłach wyścig z czasem.

Wade, Darrell, Lily i Becca nie posiadają już sporo czasu na znalezienie pozostałych artefaktów i pokonanie wrogów. Lecz czy są gotowi zaryzykować własne życie, aby uratować świat? Dziedzictwo Kopernika to kolekcja książek przygodowych o przyjaciołach, którzy wyruszają w całkowitą niebezpieczeństw i zagadek podróż.

Wade, Darrell, Lily i Becca, by ocalić świat, muszą jako pierwsi odnaleźć tytułowe Dziedzictwo i jego dwanaście artefaktów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.