Menu

Dziedzictwo Kopernika. Zakazany kamień

Cechy produktu

  • ISBN 9788327641120 
  • Autor Tony Abbott 
  • Wydawnictwo Mira 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Największym hobby Wade’a jest astronomia. Nieraz odwiedza obserwatorium uniwersyteckie, w którym pracuje jego ojciec. Przypadkiem natrafia na zaszyfrowany mejl od dawnego profesora ojca, a zarazem bliskiego przyjaciela rodziny, który wkrótce ginie w enigmatycznych okolicznościach.

Śmierć Henry’ego inicjuje serię wypadków, które sprawiają, że Wade przeżyje przygodę, o jakiej inni mogą tylko pomarzyć. Wraz z przyjaciółmi musi odszukać Dziedzictwo Kopernika – 12 artefaktów o unikatowej, magicznej mocy.

Ten, kto je odnajdzie, zdobędzie władzę nad światem i stanie się niezwyciężony…Dziedzictwo Kopernika to czteroczęściowa kolekcja książek przygodowych o przyjaciołach, którzy wyruszają w całkowitą niebezpieczeństw i zagadek podróż.

Wyde, Darell, Lily i Becca, aby ocalić świat, muszą jako pierwsi odnaleźć tytułowe Dziedzictwo i jego dwanaście artefaktów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.