Menu

Dziewczyna z Dzielnicy Cudów - Aneta Jadowska

Cechy produktu

  • ISBN 9788379246229 
  • Autor Aneta Jadowska 
  • Wydawnictwo Sine Qua Non 
  • Ilość stron 285 
  • Rok wydania 2016 

Opis

"

Są przyjazne i urocze miasta alternatywne. I jest Wars – szalony i brutalny –, a także Sawa – uzbrojona w kły i pazury. Pokochasz je i znienawidzisz, całkiem jak ich mieszkańcy.

Jak ona. Nikita. To wyłącznie jedno z jej imion, jedna z jej tajemnic. Jako córka zabójczyni i szaleńca chce od życia jednego – nie pójść ścieżką żadnego z rodziców. Choć na to może być już za późno.

Z Dzielnicy Cudów – części miasta, która w wyniku magicznych perturbacji utknęła w latach 30. Ubiegłego wieku – zostaje uprowadzona jedna z piosenkarek cenionego klubu Pozytywka. Sprawą zajmuje się Nikita. Trop ekspresowo zaprowadzi ją tam, gdzie nigdy nie chciałaby się znaleźć. Na szczęście jej pleców nadzoruje Robin. Czy bez dwóch zdań? Kim on właściwie jest?

***

Jadowska przyzwyczaiła swoich czytelników do kilku rzeczy: nietuzinkowych bohaterek, alternatywnych miast pełnych złowrogich stworzeń i niedających się przewidzieć zwrotów akcji. W Dziewczynie... Jest to wszystko, za co czytelnicy pokochali serię o Dorze Wilk, i dużo, dużo więcej!

– Anna Misztak, red. Nacz. Lubimyczytac.pl

Nadając swojej bohaterce jakże ważne dla kinomanów imię Nikita, Aneta wzięła sobie na plecy ogromny popkulturowy ciężar. Tym większy podziw należy się jej pisarskiej kondycji, bo mimo bagażu stąpa lekko i ma dość siły, by narzucić czytelnikowi mordercze tempo.

– Jakub Ćwiek

Fragment książki - Dziewczyna z Dzielnicy Cudów

issuu.com/wydawnictwosqn/docs/dziewczyna_z_dzielnicy_cudow_issuu

"


bezpłatny fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.