Menu

Dziewczyna z nagietkowym szalem

Cechy produktu

  • ISBN 9788365506672 
  • Autor Susan Meissner 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece 
  • Ilość stron 368 
  • Rok wydania 2017 

Opis

"

nieśmiertelnA HISTORIA O paniach, DLA KTÓRYCH MIŁOŚĆ JEST NA PIERWSZYM MIEJSCU

Wrzesień, rok 1911. W porcie na wyspie Ellis Island przebywa pielęgniarka Clara Wood. Nie jest w stanie zmierzyć się z wizją powrotu do rodzinnego Manhattanu, bo właśnie tam w pożarze szwalni Triangle Shirtwaist zginął jej ukochany. Opiekując się ciężko chorym imigrantem, który w dodatku doświadczył podobnej tragedii, zauważa na jego szyi dekoracyjny szal ozdobiony nagietkowym wzorem. Kobieta jest zafascynowana historią tego przedmiotu i postanawia odkryć jego tajemnicę. Czy to, czego się dowie zburzy jej światopogląd czy, wręcz przeciwnie, wyzwoli ją?

Wrzesień, rok 2011. Na Upper West Side, Taryn Michaels oszukuje się, wmawiając sobie, iż jest w pełni spełnioną kobietą. Lubi swoją pracę w sklepie i uwielbia spędzać czas z córką, którą wychowuje samodzielnie. Wszystko zmienia się, kiedy natrafia na starą fotografię opublikowaną w czasopiśmie. Wówczas mierzy się z okrutnym wspomnieniem – jej mąż zginął podczas ataku na World Trade Center. Co to ma wspólnego z nieodgadnionym szalem? Jak ta historia konsoliduje się z wspomnieniem roku 1911?

___

Wątki dwóch niewyobrażalnych tragedii splatają się w tej historii niczym złote nici na szalu ozdobionym nagietkowym wzorem. (...) Poruszająca opowieść, która przeobraża przeciwności losu w uznanie nad życiem.

– Sandra Dallas, bestsellerowa autorka z listy “The New York Times”

—–

Susan Meissner – kobieta, która mówi o sobie, iż jest „powołana do pisania”. Urodziła się w 1961 roku w San Diego w Kalifornii. Wydała kilkanaście powieści. Niektóre z nich okrzyknięto najkorzystniejszymi książkami „Publisher’s Weekly”. Mieszka z mężem pastorem w San Diego. Jest matką czworga dorosłych dzieci.

"


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.