Menu

EBOOK Anatomia sukcesu

Cechy produktu

  • ISBN 9788375828313 
  • Autor Łukasz Chojnacki 
  • Wydawnictwo Złote Myśli 
  • Ilość stron 121 

Opis

rewolucyjna książka Złotych Myśli, która w każdej literze, w każdym słowie krzyczy...

"Sukces można udowodnić naukowo!"

Ta publikacja albo rzuci Twoją szczękę na podłogę, albo już podczas jej czytania brakowało będzie Ci wyczuwalnego tętna. Możesz ją pokochać albo znienawidzić, lecz nigdy nie przejdziesz po tej lekturze do zwykłych czynności.

"Anatomia Sukcesu" jest wydarzeniem na miarę takich książek jak "Sztuka wywierania wpływu" Cialdiniego czy "Hipnotyczny Marketing" Joe'go Vitale. Nie ze względu na styl, a na nieśmiertelny pomysł:

Udowodnić, jakie mechanizmy w mózgu odpowiadają za sukces.

Co jest w niej unikatowego?

* Udowadnia, że osiąganie sukcesu jest procesem psychologicznym, równie naturalnym jak strach, zakochanie czy twórcze myślenie.

* Po jej przeczytaniu każda osoba, która mówiła, że by osiągnąć sukces, trzeba posiadać predyspozycje albo szczęście, poczuje się jak średniowieczny wieśniak.

* Książka odwołuje się do wyników rodem z najkorzystniejszych laboratoriów psychologicznych.

Ta książka to po prostu instrukcja mówiąca, jak zaprogramować swój mózg, by w jak najkrótszym czasie osiągnął sukces dla Ciebie.

Ta instrukcja posiada naukową gwarancję.

Możesz zaprogramować umysł na osiąganie tego, co chcesz w życiu. Starczy zdobyć klucz do swojego umysłu opracowany poprzez największych psychologów świata. Sukces jest dla każdego, kto ma działający mózg.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.