Menu

EBOOK Black Out

Cechy produktu

  • ISBN 9788376862422 
  • Autor Andreas Eschbach 
  • Wydawnictwo Jaguar 
  • Ilość stron 345 

Opis

Sieć. Nieprzeciętne miejsce, lekarstwo na samotność, remedium na lęki. Co stałoby się, gdybyśmy mogli dzielić odczucia, emocje, wiedzę? Czy oznaczałoby to wnętrze i harmonię? A może rojowisko stałoby się bronią zdolną doprowadzić do zagłady ludzkości? "Black*Out" to rewelacyjny thriller wielokrotnie nagradzanego niemieckiego pisarza Andreasa Eschbacha, opowieść o postępie, hipersieci i niebezpieczeństwie utraty tożsamości.

Pustynne tereny Nevady. Christopher Kidd ucieka. Towarzyszy mu rodzeństwo, które na zapomnianych poprzez Boga i ludzi terenach poszukuje ukrywającego się przed rządem ojca. Dla nich Christopher jest wyłącznie zręcznym hakerem, który może wyczyścić rejestry FBI i zwrócić wolność ich rodzinie. Jednak prawda jest o niemało bardziej nieprzystępna.

Christopher od zawsze miał talent, nie zawsze jednak wykorzystywał go w trafnych celach. Kiedyś dopuścił się wybryku, który ściągnął na niego uwagę pewnej grupy ludzi. Christopherowi udało się wymknąć, wszedł jednak w posiadanie danych, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego i stał się celem numer jeden mocnej organizacji.

Koherencja nie lubi niezakończonych spraw - zwłaszcza takich, które mogą zagrozić jej istnieniu.

Andreas Eschbach to wielokrotnie nagradzany niemiecki pisarz, autor takich książek jak "Gobeliniarze", czy (zekranizowane) "Video z Jezusem". Studiował aeronautykę i technikę. "Trylogia outsiderów" jest jego debiutem w dziedzinie literatury młodzieżowej.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.