Menu

EBOOK Góra Bogów Śmierci

Cechy produktu

  • ISBN 9788327245045 
  • Autor Aleksander Sowa 
  • Wydawnictwo E-bookowo 
  • Ilość stron 259 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Jeśli widać światło, musi istnieć cień Do przygranicznego miasteczka przyjeżdża pan piszący o sudeckich legendach. Zaprzyjaźnia się z córką właścicieli hotelu, w którym nocuje. Dziewczyna opowiada historię o chłopcach, którzy zginęli w tajemniczych okolicznościach.

Sceptyczny bohater zagłębia się w stare górskie historie, niedużo przystępne miejsca owiane legendami i sekrety lokalnej społeczności. Odkrywa, iż na zagadkowej górze śmierć spotkała także innych. Tymczasem w pobliskiej wsi kamienny krzyż początkuje płakać krwawymi łzami.

Góra Bogów Śmierci to oparta na historycznych wydarzeniach mroczna powieść grozy, nawiązująca do starej legendy. To powieść skrywająca niemało tajemnic, obfitująca w zjawiska paranormalne, a jej lektura sprawi, iż czując dreszcze na plecach wreszcie uwierzysz.

Opisaną w powieści Góra Bogów Śmierci fabularną historię oparto o wydarzenia, na temat których historycy nie przyjęli jednolitego stanowiska i dotąd nie pozostały jednoznacznie wyjaśnione (m.in. Prace faszystowskich Niemiec nad bombą atomowa, znaczenie budowanego w Sudetach projektu „Riese).

Budzą one szereg wątpliwości i ciągłe zainteresowanie pewnych środowisk do dziś.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.