Menu

EBOOK Tania jazda samochodem

Cechy produktu

  • ISBN 9788375824957 
  • Autor Lech Baczyński 
  • Wydawnictwo Złote Myśli 
  • Ilość stron 100 

Opis

98 cennych rad, jak oszczędzić co najmniej 576 zł rocznie na paliwie.

Wzrastające ceny paliw powodują, że musimy szukać oszczędności. Chcemy zaoszczędzić jak najwięcej,mieć pieniądze na inne ważne dla nas wydatki. Na zapewnienie optymalnego poziomu życia sobie i swej rodzinie. Na nieduże przyjemności i na realizację znacznych marzeń...

Dzięki tej publikacji poznasz strategie, sposoby i sekretne tricki znane tylko nielicznym, a zezwalające zaoszczędzić na paliwie setki (a nawet tysiące!) złotych.

Czego między innymi dowiesz się z tej książki?

* że są takie pory dnia, w których opłaca się tankować bardziej niżeli w innych,

* że jeden niepokaźny ruch pozwoli Ci zaoszczędzić na paliwie,

* jak Internet może Ci pomóc zaoszczędzić na benzynie,

* jaka znikoma część w Twoim samochodzie, gdy nie działa poprawnie, sprawia wzrost zużycia paliwa choćby o 10%, a jaka inna część powinna być wymieniona (choć nie wydaje się bezpośrednio powiązana z paliwem) i kiedy;

* którą część samochodu należy precyzyjnie wyregulować, aby zaoszczędzić sporo na paliwie,

* jaka substancja dolana do baku pozwoli Ci nieco zaoszczędzić,

* jaką przyjąć strategię jazdy, jak pokonywać niektóre odcinki trasy, co zrobić w określonych warunkach atmosferycznych.

"Książka napisana prostym językiem pomogła mi zacząć jeździć spokojniej, a co za tym idzie bezpieczniej i ekonomiczniej. Oszczędzam nie tylko paliwo,z reguły nerwy..."

W. N.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.