Menu

Ekonomia dla bystrzaków. Wydanie III

Cechy produktu

  • ISBN 9788328362772 
  • Autor Sean Masaki Flynn 
  • Wydawnictwo Septem 
  • Rok wydania 2020 

Opis

"W prostocie tkwi siłaDowiedz się więcej o prawidłowych rynkach, złym monopolu i inflacjiZrozum, skąd biorą się deficyt budżetowy i zyski z handluPoznaj naukę o dobrobycie i rozkwicie gospodarczymW tej książce wynajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, żeby zrozumieć naszą błyskawicznie rozwijającą się gospodarkę, a także podstawy ekonomiczne, które nigdy się nie zmieniają.

Jak najlepiej walczyć z ubóstwem? Jak państwo może wpływać na poziom zatrudnienia, a także wzrost wynagrodzeń? Jak bronić środowisko i gatunki zagrożone wyginięciem? wyszukasz tu odpowiedzi na te pytania - i sporo więcej!

A wszystko opisane prostym, dostępnym językiem.W książce: Fascynująca podróż w świat ekonomii behawioralnej Mechanizmy popytu i podaży wykorzystanie polityki fiskalnej i monetarnej do walki z recesją Teoria gier i tajemnice współpracy"

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.