Menu

Emisja akcji w Polsce w nowej europejskiej perspektywie - jednolity rynek papierów wartościowych w Unii Europejskiej. Rozdział 9. Jednolity paszport europejski dla emitentów akcji - Wioletta Nawrot

Cechy produktu

  • ISBN 9788379411672 
  • Autor Wioletta Nawrot 
  • Wydawnictwo CeDeWu Sp. z o.o. Wydawnictwo 

Opis

Poważną zaletą książki jest jej dostępny język, gdyż choćby stosunkowo skomplikowane zagadnienia przedstawione są w sposób jasny i krystaliczny. Autorka umiejętnie scaliła kwestie ekonomiczne z analizą prawną, dbając poprzez cały czas o wysoki poziom merytoryczny rozważań. Za widoczne nale­ży także uznać to, że oficjalne dokumenty, a także akty prawne dotyczące rynku finansowego, scharakteryzowane zostały w sposób prezentujący ich kluczo­wą zawartość, co ułatwia zidentyfikowanie działań, które powinny być podjęte w praktyce przy dokonywaniu emisji akcji. Przedstawione w książce użyteczne wskazówki i uwagi mogą być bardzo {pomocn|przydatn)e dla wszystkich osób zainteresowanych zrozumieniem istoty i zasad procesu emisji papierów wartościowych w Polsce z uwzględnieniem specyficznych wymogów wynikających z regulacji unijnych. Książkę można zatem uznać za bardzo uży­teczną dla przyszłego rozwoju polskiego rynku papierów wartościowych. W szczególnie umiejętny sposób połączono w niej szerszą refleksję ekono­miczną z wiedzą potrzebną w praktyce.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.