Menu

Emmy 5 - Upiornego Nowego Roku

Cechy produktu

  • ISBN 9788726178746 
  • Autor Mette Finderup 
  • Wydawnictwo Saga 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Emmy wraca do swych starych przyjaciół i wrogów ze szkoły w Hejresø. Pomimo tego, iż Karleager i Hejresø to raczej nieduże palce u stóp, a nie pępki świata, dzieje się tam o dużo więcej niżeli by się można spodziewać.

No bo… co się robi, kiedy twój rozwiedziony tato-policjant nie ma odwagi powiedzieć mamie, iż bierze ślub z Lailą-z-posterunku? Czy można się czuć bardziej obciachowo, aniżeli wtedy, kiedy chłopak, w którym jesteś zakochana woli iść na rocznicę ślubu znajomych rodziców, niż przebywać z tobą? Jak doprowadzić do szału największą lalunię z klasy na szkolnym spotkaniu wigilijnym? Jak skończy się zaproszenie swej najmocniej alternatywnej i zupełnie nie nudnej koleżanki ze szkoły z internatem – noszącej nieodzowne kabaretki, czarny makijaż i natapirowane na baczność włosy – na świętowanie Nowego Roku w bezspornie największej dziurze na świecie (z której się samemu pochodzi)? I ile właściwie dorośli są w stanie zapłacić za kubek kawy? "Upiornego Nowego Roku" autorstwa Mette Finderup to piąta książka z nagradzanej kolekcji o mieszkającej z mamą nastolatce Emmy, która próbuje znaleźć swoje miejsce w życiu i trzymać się jak najdalej od matematyki.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.