Menu

Emmy 9 - Nie ma odwrotu

Cechy produktu

  • ISBN 9788726178708 
  • Autor Mette Finderup 
  • Wydawnictwo Saga 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Gdyby Emmy Leander Nielsen miała zrobić listę najgorszych rzeczy, jakie mogą zdarzyć się tej wiosny, to wyglądałoby to mniej więcej tak: 1) Zobaczyć jak najkorzystniejsza przyjaciółka zalewa się łzami nad złamanym sercem.

2) Być zmuszoną do spędzania czasu sam na sam z Ditte, która ostro przesadza z makijażem. I śmierdzi kwiatami czarnego bzu. 3) Poświęcić całe swoje urodziny: imprezę, prezenty, tort… WSZYSTKO… dla jednej, piekielnie drogiej i cudownej bluzki… po czym ją stracić.

4) Szkolny dzień sportu. 5) Brać udział w szkolnym dniu sportu. 6) Brać udział w szkolnym dniu sportu w najszczególniej żenującym t-shircie świata.Brzmi okrutnie, a to tylko śladowa część wyzwań z jakimi Emmy będzie musiała się zmierzyć w tej ostatniej części kolekcji.

"Nie ma odwrotu" jest dziewiątą książką z nagradzanej linii o nastolatce Emmy, która próbuje znaleźć swoje miejsce w życiu oraz trzymać się jak najdalej od matematyki.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.