Menu

Erotoman na zakrętach historii

Cechy produktu

  • ISBN 9788381195836 
  • Autor Wojciech Tadkowski 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 251 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Krzysztof żył w trudnych czasach II wojny, brał udział w Powstaniu Warszawskim. Po niewoli włączył się w odbudowę kraju. Powstawało świeże, niezależne państwo i jego rynkowa gospodarka. W tym czasie zmieniały się nastroje i upodobania społeczne, przez gierkowskie reformy i stan wojenny.

Nie zmieniał się jedynie seks, potrzeba i chęć jego uprawiania na dużo sposobów, uważanych poprzez niektórych za „świeże”, a w rzeczywistości znanych od tysięcy lat.Związki i przygody z kobietami to szeroka część książki, a wszystko na tle przemian polityczno-społecznych.

Krzysztof, aktywny erotoman, traktował bowiem seks nie jako cel życia, lecz jego ważne uzupełnienie. Musiał typowo brać udział w działaniach wojennych, uczyć się dokonywać politycznych ocen i wyborów, pracować, robić mniej lub bardziej udaną „karierę” zawodową i walczyć z wszelkimi przeciwnościami.Opowiadanie pozwala na porównanie intensywności życia seksualnego w przeróżnych warunkach i przy różnorodnych ograniczeniach, wynikających z nieustannie zmieniającej się sytuacji w państwie.

Na koniec wyciągnąć można humorystyczny i pocieszający wniosek, że z seksem można walczyć, wspierać tę walkę etyka i religią, uczyć, że z „natury” jest on zły i zagraża zdrowiu,likwidować go nie można.Książka otwiera oczy na sporo spraw, o których mówi się rzadko i nie za każdym razem prawdę.

Przynosi odprężenie i pozwala zrozumieć, iż życie człowieka zależy nie tylko od jego woli i planów, lecz także od niezależnych od niego zakrętów historii.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.