Menu

Fatalna czarownica. Pechowe zaklęcie - Jill Murphy (EPUB)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381510738 
  • Autor Jill Murphy 
  • Wydawnictwo Bonobo 
  • Ilość stron 128 
  • Rok wydania 2018 

Opis

W tym roku Mildred jest naprawdę zdeterminowana, żeby poprawić swoją reputację najgorszej czarownicy, jaka kiedykolwiek przekroczyła próg Akademii Panny CackleMildred Hubble, to zwykła dziewczyna, której marzenie się spełniło – została uczennicą w Akademii Czarów Panny Cackle.

Niestety Mildred należy do osób, które bez przerwy pakują się w kłopoty. W tym roku Mildred jest naprawdę zdeterminowana, by poprawić swoją reputację najgorszej czarownicy, jaka kiedykolwiek przekroczyła próg Akademii Panny Cackle.

Niestety i tym razem i nie udało jej się uniknąć kłopotów – zostaje zamieniona w żabę poprzez swoją największą rywalkę – Ethel Hallow. Co więcej, w tej postaci trafia do kieszeni surowej panny Hardbroom.

Fatalna czarownica to powieść, która pokochały miliony młodych czytelników i widzów na całym świecie. Dzisiaj z przygodami Midred mogą zapoznać się jeszcze ci z polskich wielbicieli, którzy znali je dotąd tylko z Netflixa.Niech żyje Jill Murphy!

Dziewczynki pokochają przygody Mildred Hubble i jej przezabawnego kociaka!„Independent”

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.