Menu

Finezja uczuć - ebook

Opis

„Finezja uczuć" Anety Krasińskiej to romans współczesny, romantyczna miłość, która napotyka sporo problemów. Główni bohaterowie to młode małżeństwo z dwójką dzieci. Alicja - przykładna i zaganiana żona, opiekująca się domem i pracująca zawodowo. Adam - robi karierę w sektorze bankowym, pracując do późnego wieczora, a do domu wraca jak do hotelu, aby się wyspać. Kobieta pokornie zgadza się na taki układ, ponieważ mąż prawidłowo zarabia, a pieniądze konieczne są na spłatę domu. Mimo to kobieta czuje się zaniedbana i opuszczona poprzez męża, który kompletnie poświęcił się pracy. Chce czuć się prawdziwą kobietą docenianą i adorowaną. To oddalenie się małżonków od siebie także cierpienie dzieci,na dodatek fakt, iż Alicja poznaje innego mężczyznę. Dzięki niemu przeżywa wielką i namiętną miłość, która nie powinna się zdarzyć. Jednak nie na wszystko ma się wpływ i nie wszystko jest się w stanie kontrolować. Czy ta relacja jest w stanie przetrwać?

Autorka w tej powieści mówi czytelnikowi, że brak komunikacji pomiędzy partnerami, przyjęcie innej hierarchii wartości aniżeli na początku wspólnego życia, musi w końcu doprowadzić do poważnego kryzysu w związku, a czasem nawet rozpadu. W romansach przeważnie wszystko prawidłowo się kończy, a jak będzie w życiu głównych bohaterów powieści Anety Krasińskiej?

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.