Menu

Fizjoterapia w ortopedii - ebook

Opis

Podręcznik został przygotowany z założeniem, iż korzystający z niego Czytelnik dysponuje wiedzą z zakresu: anatomii, fizjologii, patofizjologii, kinezjologii, diagnostyki obrazowej i fizjoterapii. Posiada funkcjonalne wiadomości praktyczne w pracy z pacjentami z pierwotnymi dysfunkcjami narządu ruchu. Opisuje nowoczesnanie w leczeniu najczęstszych chorób i w głównej mierze występujących obrażeń narządu ruchu.
Zawarta w podręczniku treść została przedstawiona w uporządkowany i przejrzysty sposób. Dodatkowym uzupełnieniem książki jest ponad 80 instruktażowych filmów zamieszczonych na stronie internetowej www.fizjoterapia.pzwl.pl.
Filmy przedstawiają testy kliniczne w podziale na poszczególne części ciała i patologie. Pokazują ponadto badanie odruchów, wybrane testy czynnościowe użytkowane w fizjoterapii oraz podstawową analizę chodu z zastosowaniem powszechnie przystępnego sprzętu. Każdy test opatrzony jest komentarzem dotyczącym jego wykonania i wskazówkami pozwalającymi na uniknięcie ewentualnych błędów w trakcie testowania lub interpretacji wyników.

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.