Menu

Fredek i koło fortuny - Zofia Stanecka (MOBI)

Cechy produktu

  • ISBN 9788726128512 
  • Autor Zofia Stanecka 
  • Wydawnictwo Saga 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Cześć! Nazywam się Fryderyk Epsilon Dwudziesty, lecz możecie mówić mi Fredek! Przybyłem na Ziemię z najmocniej uporządkowanej planecie w kosmosie – Pedanterii. Poznałem tutaj idealnych przyjaciół – Jagodę i jej braci.

Właśnie trwają wakacje, lecz moi wspaniali przyjaciele postanowili pomóc mi w naprawie mojego gwiezdnego ścigacza. Chcesz zobaczyć, jak nam pójdzie? bez dwóch zdań będzie atrakcyjnie, a ja dowiem się jeszcze więcej ciekawych rzeczy o mieszkańcach Ziemi!"Fredek i koło fortuny" to książka z linii ""Czytam i główkuję"" z zadaniami matematycznymi dla dzieci wieku 5-7 lat.

Ta bestsellerowa linia łączy czytanie z interaktywną zabawą! Opowiadania czołowych pisarzy literatury dziecięcej wzbogacone zostały zagadkami i łamigłówkami rozwijającymi logiczne myślenie. Młodzi czytelnicy wraz z bohaterami serii rozwiązują podchwytliwe zagadki i łamigłówki.

Interaktywna zabawa dostarcza pokaźnej dawki humoru i pobudza kreatywne myślenie! Postać Fredka stworzyła znana autorka książek dla dzieci Zofia Stanecka.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.